vampire and fairytale RP RPG bulgarian bg
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
  • ■ РИМ
  • ■ Ню Орлиънс
  • ■ Царството на Сенките
  • ■ Друго
TEXT GOES HERE, LETY (:
TEXT GOES HERE U GUESS
TEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTT GOES HEREEEE
Latest topics
» Дълбоко в дън горите
Дълбоко в дън горите Icon_minitimeby Lety Пет Апр 22, 2016 8:13 pm

» ... и приказките никога вече няма да са същите!
Дълбоко в дън горите Icon_minitimeby Lety Сря Дек 10, 2014 11:37 am

» Вдъхновение
Дълбоко в дън горите Icon_minitimeby Lety Нед Ное 09, 2014 2:52 pm

» Историите на Лети
Дълбоко в дън горите Icon_minitimeby Lety Пон Сеп 15, 2014 12:09 am

» Бекет Хатфийлд - Лудият Шапкар
Дълбоко в дън горите Icon_minitimeby Lety Чет Авг 28, 2014 11:07 pm

» София Деверо
Дълбоко в дън горите Icon_minitimeby Sophia Devaroux. Вто Авг 26, 2014 10:50 pm


Share

Дълбоко в дън горите Empty
 

 Дълбоко в дън горите

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Lety
Aдминистратор
Aдминистратор
Lety

Leo Join date : 12.07.2009
Age : 35
Местонахождение : Венеция - Buon giorno Italia

http://twilight-man1a.niceboard.net/index.htm
ПисанеЗаглавие: Дълбоко в дън горите   Дълбоко в дън горите Icon_minitimeПет Апр 22, 2016 8:13 pm

Виктория

- В гората танцуват? - попита Вики в захлас. Още не можеше да го проумее
- Танцуваш за живота си, дете! Стига задава въпроси. - нахока я готвачката и продължи да бърка шоколадовата глазура на тортата за приема вечерта.
- Но аз обичам да танцувам. - упорстваше Вики. - Защо никога не ми позволявате да се забавлявам.
- Не! - сряза я готвачката. Виктория бе едва на 15 години. Толкова малка в нейните очи. Още дете. - Това е друг танц. Груб ... зъл, като живота. Влезеш ли веднъж в кръга, не можеше да излезеш. Ще танцуваш, докато краката ти се подкосят, петите ти прокървят, докато загубиш себе си в мелодията. И там няма кой да те намери, дете... Защото ще си никоя. Ще трябва да се слееш с природата и да влееш енергията си в земята, за да я нахраниш дърветата, за да прокудиш мъглата. Разбираш ли ме?

Вики мълчеше. Широко отворените й очи крещяха забавление. Нещо забранено и сладко. Да бъдеш част от нещо. Прегръдката на семейство може би.
- Аз не се страхувам. - тропна с крак малката непризната принцеса.
- Всеки с малко ум в главата се страхува. - продума готвачката
- Не и аз!
- Е, това не говори много добре за теб, нали? - обърна й гръб ниската Фьорна Алексеевна и продължи внимателно да рисува захарни рози с карамелизираната глазура.

А Виктория мражеше да й обръщат гръб. Никой не я слушаше. Никой не забелязваше, че и тя живее в този замък. Само Фьодорна Алексеевна, но и тя не беше особено внимателна с нея.

-
Върнете се в началото Go down
 

Дълбоко в дън горите

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bitten RPG :: out of characters ˙·٠•● свободна зона :: Самостоятелни стаи :: Добре Дошли в Цирка на прокълнатите :: Място за РП-