vampire and fairytale RP RPG bulgarian bg
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
  • ■ РИМ
  • ■ Ню Орлиънс
  • ■ Царството на Сенките
  • ■ Друго
TEXT GOES HERE, LETY (:
TEXT GOES HERE U GUESS
TEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTT GOES HEREEEE
Latest topics
» Дълбоко в дън горите
Опетнена любов Icon_minitimeby Lety Пет Апр 22, 2016 8:13 pm

» ... и приказките никога вече няма да са същите!
Опетнена любов Icon_minitimeby Lety Сря Дек 10, 2014 11:37 am

» Вдъхновение
Опетнена любов Icon_minitimeby Lety Нед Ное 09, 2014 2:52 pm

» Историите на Лети
Опетнена любов Icon_minitimeby Lety Пон Сеп 15, 2014 12:09 am

» Бекет Хатфийлд - Лудият Шапкар
Опетнена любов Icon_minitimeby Lety Чет Авг 28, 2014 11:07 pm

» София Деверо
Опетнена любов Icon_minitimeby Sophia Devaroux. Вто Авг 26, 2014 10:50 pm


Share

Опетнена любов Empty
Опетнена любов Empty
Опетнена любов Empty
Опетнена любов Empty
 

 Опетнена любов

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Кейтлин Грейс
Ветеран
Ветеран
Кейтлин Грейс

Aquarius Join date : 08.04.2010
Age : 30

ПисанеЗаглавие: Опетнена любов   Опетнена любов Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 10:03 pm

И сега какво? <)Smile
Върнете се в началото Go down
Lety
Aдминистратор
Aдминистратор
Lety

Leo Join date : 12.07.2009
Age : 35
Местонахождение : Венеция - Buon giorno Italia

http://twilight-man1a.niceboard.net/index.htm
ПисанеЗаглавие: Re: Опетнена любов   Опетнена любов Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 5:40 am

Сега ще се изкажа по темата !

Честита, нова история <:-P Таничка, знаеш, че имаш талант като за 10-ма и обичам как пишеш. Има страхотни точни, пиперливи, разтърсващи и драматични описания.

Но и те ме накараха да чета по- трудно историята. Някак си между тях сякаш действието се загуби. Имаше много чувства, но си мислех, че някои е по-добре да бяха описани с жестове или забелязани от отсрещния.
Даваш твърде много на читателя. Аз потънах в тези описания. Но пък бяха красиви. Бога ми, бяха наистина красиви.

Интересно ми какво ще се случи. Историята накъде ще продължи. Тя си е тръгнала или ще започне от началото на тяхната връзка.
Андрю ме ядоса. Как може да се прави на интересне при все, че е толкова грешен. Ще се прибира с червило по ризата си. Той да не ходеща секс машина. Ако не се поправи, ще се моля тя да го зареже.

Нова глава? Кога? Грешни души? Кога?
Върнете се в началото Go down
Кейтлин Грейс
Ветеран
Ветеран
Кейтлин Грейс

Aquarius Join date : 08.04.2010
Age : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Опетнена любов   Опетнена любов Icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 6:21 pm

Благодаря Лети >:dd< ,
Значи имам талант, колкото десетима? От толкова мрънкане за Грешни души бях останах с впечатлението, че са повече, но и десет не е лошо число Опетнена любов 691120 Razz.
Не знам какво да кажа за описанията и защо се е получило така. Не бих могла да дам много точно обяснение. Когато пиша не разсъждавам много, много. Всъщност въобще не разсъждавам. Това че си потънала в описанията ми е на място казано, така се чувствам и аз, докато пиша.
Напоследък се замислих какво исках да покажа с тази глава и единственото, което изниква в главата ми е отдалечността между тях. Двама души, който са били толкова близки сега приемат съвместният си живот, като даденост. Надявам се да се е получило ако не...ам аз...ам такова ailiak.
Не мога да ти кажа какво ще се случи с тях накрая, защото аз самата не знам. Дали Андрю е грешникът или пък това е тя, това също не ми е известно. Единственото, за което съм сигурна е началото на живота им заедно и както сигурно вече си разбрала няма да ти го кажа Very Happy .

Новата глава се надявам да я получите скоро, почти е написана...в една тетрадка Very Happy .
А въпросът ти за продължението на Грешни души ще оставя без коментар Serious
Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




ПисанеЗаглавие: Re: Опетнена любов   Опетнена любов Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Опетнена любов

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

 Similar topics

-
» Опетнена любов

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bitten RPG :: out of characters ˙·٠•● свободна зона :: Престъпни удоволствия :: Коментари-